Графік роботи

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Сб - Вс: Вихідний

Стропи вантажні та магнітні захоплення в Україні.


Під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт, величезна кількість вантажів переміщуються за допомогою спеціальних кранів. Для того, щоб забезпечити надійність та ефективність захоплення вантажів, а також для його стабільної орієнтації безпосередньо в просторі, для рівномірного та грамотного розподілу динамічного навантаження між усіма існуючими елементами, що їх випробовують, застосовуються вантажозахоплювальні пристрої, а саме вантажні захоплення.

В наш час представлені вантажні стропи різних видів, тому до вибору вантажозахоплювального пристрою варто підходити дуже відповідально і серйозно, продумавши кожну дрібницю і нюанси. Для початку визначтеся з навантаженнями, яким будуть схильні стропи вантажопідйомні, у тому числі і з режимом їх використання та характером вантажу, що піднімається. На правильно зроблений вибір також впливає робоче середовище, характер вантажу, його форма, розмір, вага, передбачуваний метод підйому та інші моменти, на які дійсно варто звернути свою увагу. Особливою популярністю в Україні користуються захоплення для бочок, захоплення для металу, захоплення для листового металу, захоплення для лісу та інші вантажозахоплювальні пристрої.

Як вибрати вантажозахоплювальні пристрої
Отже, при виборі строп, врахуйте, що такі вантажозахоплювальні пристрої повинні мати ту довжину, якої було б достатньо для того чи іншого способу підйому. А якщо для підйому вантажу необхідно застосувати два і більше стропи, тоді пам'ятайте, всі вони повинні мати однакові характеристики. Також, не забувайте звернути свою увагу на типи вантажопідйомних пристроїв, які ви бажаєте застосовувати в комплекті зі стропами, вони повністю повинні відповідати його параметрам і типу. Якщо ви будете використовувати стропи вантажопідйомні з м'якими петлями, тоді пам'ятайте, що їхня мінімальна довжина при роботі з гаком повинна становити мінімум у три з половиною рази більше, ніж максимальна товщина гака, причому кут, у будь-якому випадку, який утворюється в петлі строп, не має бути більше, ніж двадцять град. Не варто забувати і про те, що не можна перевищувати безпечне робоче навантаження строп. Адже вона при застосуванні різних схем стропування визначається як максимальне робоче навантаження.

Чому текстильні стропи - найкращі вантажозахоплювальні пристрої
Найбільш популярними серед усіх видів вантажозахоплювальних пристроїв є стропи вантажні текстильні. Адже саме вони здатні забезпечити дбайливий і м'який підйом будь-яких вантажів, це стосується також легко ушкоджуваних і тендітних вантажів. Текстильні стропи набагато легші та простіші у використанні, ніж металеві при рівній вантажопідйомності. Вони максимально стійкі до УФ та хімічних впливів, займають менше площі. Також таке обладнання значною мірою полегшує працю, економить ресурси та час на виконання розвантажувально-вантажних робіт. І це вже не кажучи про високий рівень безпеки під час виконання робіт. Крім цього, текстильні стропи мають два ремінні шари і різняться між собою за кольором, тут все залежить від допустимих навантажень. Такі вантажозахоплювальні пристрої завжди можна купити в Києві за гарною ціною.

Магнітні захоплення входять до списку затребуваних та популярних кріпильних пристроїв для підняття та транспортування вантажів різної якості. Використовуються такі «підйомники» для найменувань:

різної ваги;
практично будь-якої плоскої форми;
з гладкою або шорсткою поверхнею;
різного показника довжини.
Ці пристрої можуть з успіхом і високою надійністю застосовуватися тільки в тому випадку, коли виготовлені за відповідною технологією. Тоді захоплення не тільки впорається з вантажем, але й не піддасть ваше життя і життя ваших співробітників ризику. Товари такого рівня Ви можете купити на підприємстві «Стан-Комплект» за найнижчою ціною у Києві та Україні.

Магнітні захоплення: принцип роботи та переваги


В основі цього підйомного обладнання (магнітне захоплення) лежить певний принцип дії. Прилад функціонує у три етапи:

Устаткування підводять до вантажу, яким може виступати плита, балка, труба, та чи інша деталь тощо.
Включають магнітне поле. Таке поле забезпечує замикання силових ліній. «Примагнічений» вантаж утримується за допомогою приладу та готовий до переміщення.
Предмет переміщують у потрібне місце і відключають захоплення (розмикають силові лінії).
Простота використання магнітного захоплення – не єдина перевага роботи з цим обладнанням. До списку його переваг відносяться такі:

захоплення міцно утримує вантаж, виступаючи надійною технікою за дотримання правил експлуатації;
магнітне захоплення не шкодить об'єктам, що переносяться;
обладнання виділяється зручною формою та компактними розмірами;
Техніка живлення може як від акумулятора, так і від електричної мережі.
Ви впораєтеся з управлінням магнітного захоплення, вибравши для себе зручніший варіант - ручний режим або автомат.

Компанія «Стан-Комплект» надасть замовникам консультацію щодо кожного свого найменування, зокрема