Графік роботи

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Сб - Вс: Вихідний

ПРО КОМПАНІЮ

Стропа. Як обрати

Перед тим, як купити стропи в першу чергу, зверніть увагу, який вид вантажу Вам потрібно підняти, або транспортувати. Визначте, яка маса, покриття розташування центру ваги буде біля вантажу.

Також зверніть увагу, які захоплюючі та кінцеві деталі будуть більш підходящими для транспортування Вашого вантажу.

Будьте пильні, адже при неправильному виборі типу пристрою навіть найякісніша стропа може обірватися.

Види стропи

При виборі пристрою для підйому вантажу, ми стикаємося з різними видами стропи. Залежно від матеріалу стропи можуть бути канатні, текстильні, ланцюгові. При виборі пристрою потрібно спочатку з'ясувати, який вид вантажу Вам необхідно підняти.

Наприклад, текстильні стропи найчастіше застосовують для підвищення більш делікатного вантажу, який можна легко пошкодити під час транспортування. Текстильні стропи легші, ніж сталеві.

Ланцюгова стропа - найдовговічніша. Її особливістю є можливість використання за високих температур на виробництві (до 300 градусів) та в агресивному середовищі.

Канатна стропа є одним із найпоширеніших видів. За рахунок матеріалу пристрій добре стійкий до динамічного або різкого навантаження. При використанні цього виду пристрою ймовірність раптового обриву з вантажем зменшиться в рази. Важливо постійно стежити за станом пристосування, щоб розуміти, коли стропа вже непридатна для використання. Також пристрій зручно в експлуатації, що помітно полегшить вашу роботу.

Стропи можуть бути різних розмірів. Для успішного підйому вантажу необхідно враховувати і цей фактор. Розмір пристрою правильно вимірювати від точки кріплення до зіткнення з вантажем, тобто враховувати як канат, так і гак з петлею.

Як бачите, стропа може бути різних видів, і перед тим як її купити, обов'язково продумайте, яка мета її використання.

Вартість стропи
Ціна стропи залежить від багатьох факторів. Сталеві стропи можуть бути різної якості, рядок служби, розмірів, матеріалів, з яких виготовлені. Саме ці фактори впливають на вартість.

Логічно, що ціна стропи кращої якості буде вищою, але даний вид пристрою прослужить довше і позбавить Вас непередбачених ситуацій обриву вантажу.

Чому варто купувати стропи у компанії "Л.Е.В. ЛТД"
Для виготовлення якісного пристрою дуже важлива наявність сучасного обладнання та якісних матеріалів, що використовуються. Для подальшого безпечного використання пристосування дуже важливим є дотримання стандартних норм та вимоги, які вказані в конструкторській документації. Канати та інші матеріали, з яких виготовляють стропи, проходять велику кількість випробувань під час виробництва, для того, щоб не підвести клієнта при експлуатації. Усі можливі дефекти усуваються одразу під час виготовлення. Наша компанія дотримується всіх цих правил, що забезпечує безпеку подальшої експлуатації пристрою для підйому та транспортування вантажів.

Ми пропонуємо різні види строп в Україні. Компанія «Л.Є.В. ЛТД», яка знаходиться у м. Київ,  здійснює доставку зчіпних пристроїв по всій Україні. Також Ви можете забрати свій товар самовивозом до м. Київ. Перед замовленням Ви можете проконсультуватися з нашим менеджером за телефоном, вказаним на сайті. Консультант допоможе підібрати потрібний товар для Вашої мети, порадить вид строп, який Вам необхідний, вкаже ціну стропи. У нашому магазині найкраща ціна на стропи, при цьому якість виробу Вас приємно порадує.