Графік роботи

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Сб - Вс: Вихідний

Стропи канатні ціна в Україні |
Для виконання робіт з підйомно-транспортних операцій у будівельній галузі, сільськогосподарському виробництві, промисловості, та й практично у будь-якій сфері виробництва та торгівлі України дуже широко розвинене застосування лебідок, канатів та строп. Наша кампанія вже багато років спеціалізується на випуску такого необхідного вантажопідйомного обладнання. Довгий час ми займаємося роботами з проектування, виготовлення та продажу продукції, яка дозволяє з найменшими зусиллями здійснити роботи з підйому та транспортування різноманітних вантажів у м. Київ та по всій Україні. Маючи у своєму складі висококваліфікований робочий та інженерно-технічний персонал, ми забезпечуємо найвищу якість та надійність продукції, що випускається. Цей принцип завжди ставиться в основу. Ми створили гнучкі схеми роботи, які враховують індивідуальні побажання кожного клієнта.

Строп канатний. Процес виробництва
Стропи канатні, які випускає наше підприємство, виконані у повній відповідності до чинних нормативних документів (НПАОП, ДСТУ, ДСТУ EN, ТУ). Виробляється строп канатний у суворій відповідності до конструкторської документації, яка затверджена в установленому порядку, відповідно до законодавства України. Гарантовані параметри міцності та якості, властиві нашій продукції, дозволяють безбоязно застосувати їх при виконанні підйомно-транспортних операцій з дорогим обладнанням.
Стропи вантажні канатні виготовляються із спеціальних високоміцних сталевих канатів (тросів). Даний вид строп ефективно і надійно може працювати в досить широкому діапазоні температур: від -40 до +400 градусів, добре витримувати динамічні навантаження. Руйнування канатних строп відбувається поступово (канати складаються з декількох сталевих пасм). Користувач завжди має можливість проконтролювати стан каната і, при необхідності, оперативно його замінити.
При виробництві строп використовується найсучасніше обладнання. Стропи виготовляються методом ручного заплетення або методом опресування каната алюмінієвою втулкою. Кожен строп має бирку з такою інформацією: число, місяць та рік виготовлення, найменування виробника та нормативна вантажопідйомність виробу. Якщо бірка відсутня, експлуатація такого виробу забороняється. Якщо ви вирішили купити строп канатний, необхідно вибирати тільки якісних постачальників.
Канатні стропи особливо зручні при роботах з підйому і переміщення вантажу, який має спеціальні кільця, отвори і петлі для захоплення. Стропи добре працюють при виникненні різких навантажень і тому заслужено ставляться до одного з найнадійніших видів вантажозахоплювальних пристроїв. При стропуванні застосовуються канатні стропи з різною кількістю гілок. При цьому необхідно враховувати кут між окремими ветмямистропа, параметри і характер вантажу, що переміщується.

Стропи канатні - плюси та мінуси
Із плюсів можна виділити можливість працювати при температурі до 40 градусів тепла. Витримають навіть різкі навантаження, мають підвищену зносостійкість. Ви майже відразу зможете помітити, якщо стропи почнуть руйнуватися, і купити нові. Це запобігатиме аварії на виробництві. Ремонтувати такий вид стропи теж досить просто. Стропи канатні можна купити за невисоку ціну в Києві та Україні, що також входить до розряду переваг.
Мінуси канатних строп полягають у тому, що пристрій має габаритну вагу, а отже, і в роботі не надто зручний. Не можна використовувати строп канатний на виробництвах, де застосовуються хімікати – стропи не витримають дію багатьох хімічних речовин.

Як вибрати канатні стропи
• Відмінна якість продукції. Ми завжди пропонуємо вам вироби найвищої якості.
• Ми неухильно дотримуємося вимог нормативних документів (НПАОП, ДСТУ, ДСТУ EN, ТУ).
• У нас є внутрішня служба технічного контролю, яка ретельно стежить за якістю продукції та вибраковує вироби за найменшої ознаки невідповідності нормам.
• Зважаючи на те, що виробництво нашої продукції засноване на застосуванні найсучасніших технологій та останніх наукових розробок, вона конкурентоспроможна на ринку.
• Ми забезпечуємо доставку нашої продукції територією України автомобільним та залізничним транспортом. Ви завжди можете відвідати наш офіс у м. Київ.
Ми націлені на довгострокову співпрацю. Наш основний принцип – взаємовигідна співпраця. Ми завжди готові врахувати побажання наших замовників, обговорити та прийняти прийнятні умови спільної роботи.
Ми дуже уважно стежимо за купівельним попитом і намагаємося виробляти найпопулярніші види продукції. У нас ви можете купити стропи практично за будь-яким вашим побажанням.
Ви можете купити канатні стропи у нас за найзручнішими цінами, які доступні багатьом. Стропи вантажні канатні мають кілька різновидів, які потрібно враховувати під час виборів. Це одногілкові, двогілкові і чотиригілкові стропи, а також петльові та кільцеві. Вибирати різновид потрібно з огляду на їх специфіку застосування, потужність і витривалість при певних навантаженнях.