Графік роботи

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Сб - Вс: Вихідний

Купити текстильні стропи в Україні за низькими цінами
Наша компанія пропонує вам придбати за найприйнятнішими цінами – текстильні стропи. Це спеціальні пристрої зі стрічки тканого типу. Такі стропи призначені для застосування в:

роботах з переміщення вантажів;
будівельних робіт;
роботах з транспортування вантажів;
деяких видах садових та побутових робіт.
Стропа текстильні відрізняються м'якістю та підвищеною міцністю. Завдяки таким своїм властивостям строп текстильний здатний забезпечити відмінну фіксацію вантажу і при цьому не пошкоджуватиме його. Виготовляються такі вироби із спеціальної текстильної стрічки, петлі зміцнюються захисними поліестровими накладками. Стропи текстильні стрічкові просто незамінні при роботі з об'ємними та важкими предметами, які бояться подряпин, пошкоджень та різного виду деформацій.

Строп текстильний. Види та ціни


На сьогоднішній день розрізняються такі види текстильних строп:

кільцеві - для безпосередньої обв'язки вантажу самим стропом;
гілкові (одно; двох; трьох; чотирьох)
на їхніх кінцях закріплені ланки різних типів: трикутні, кільця, овали, гаки;
двох петлеві стропи - на кінцях стрічки сформовані петлі із захисними накладками.
Текстильні стропи можна купити за кілька хвилин, проте вам просто необхідно вивчити про них все детально, щоб знати яких видів вони бувають і які матеріали для їх виготовлення використовуються, а також актуальні ціни в Києві та Україні. Їх використання в будівельних та вантажно-розвантажувальних роботах має масу переваг:

По-перше - це вага стропа. Такі пристрої набагато легші, ніж металеві. Особливо це помітно під час роботи зі стропами великої вантажопідйомності. Чим легше строп, тим простіше його переміщати майданчиком, швидше чіпляти до гака крана і легше заводити під сам вантаж. Тут стропи з текстильних матеріалів не мають собі рівних. Навіть зі стропами дуже великої вантажопідйомності (до 50 т.), може впоратися лише одна людина. Для аналогічних строп із металу потрібна бригада. Тому, крім економії людської праці, ви зможете суттєво скоротити час витрачений на вантажно-розвантажувальні роботи, використовуючи текстильний строп.

По-друге - це безпека вантажу. Ті предмети, які будуть переміщатися, мають мінімальні шанси постраждати при переміщенні та підйомі. Адже текстильні стропи огинатимуть вантаж досить дбайливо, не порушуючи його цілісності.

По-третє - це стійкість до різного роду деформацій. При численних розгинаннях і згинаннях металеві стропи втрачають свої якості, зберігають залишкову деформацію і поступово виходять з ладу. А текстильні стропи індиферентні до таких навантажень не здатні деформуватися в процесі застосування.

По-четверте, це зносостійкість. Текстильні стропи здатні досить швидко набувати свого первісного зовнішнього вигляду. Вони не наражаються на негативний вплив навколишнього середовища України, не піддаються корозійним впливам.

По-п'яте – це безпека для робітників. Стропи з текстильних матеріалів не мають гострих частин, що випирають, які можуть нанести травми, як це часто буває з використанням канатних строп.

Маючи такі властивості, стропи текстильні дуже популярні та затребувані в Україні. Якщо ви звернетеся до нашої компанії, отримаєте такі вироби не лише за невисокою ціною, але ще й із найвищими стандартами якості. Ми пропонуємо виключно якісний та перевірений товар у Києві та по всій Україні, який здатний задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів, за критеріями "ціна - якість".

Стропи текстильні у Києві та Україні. Як працювати з текстильними стропами – що потрібно знати


Перед тим як купити стропи СТП, потрібно оглянути товар. Не варто купувати те, де помітні дефекти, навіть якщо вони на перший погляд і незначні. Це може призвести до негативних наслідків, які вам не потрібні. Стропи потрібно купувати для конкретної тяжкості і не перевищувати її потім у використанні з підйомом вантажів. Найкраще використовувати цей вид строп зі спеціальними захисними підкладками. Зберігати їх потрібно в місці, де не проникатиме волога і вогкість, бажано оберігати від сильної спеки та сонячних променів. Якщо на матеріал потрапили кислоти, не варто його використовувати без попередньої перевірки.

Купити текстильні стропи у Києві можливо в нашому інтернет магазині для застосування у різних сферах виробництва. Текстильні стропи потрібні для акуратного перенесення вантажу, при якому навіть найменші пошкодження не можуть мати місця. Щоб використовувати стропи за призначенням, потрібно знати деякі особливості, щоб придбати те, що буде корисним для виконання певних робіт.